Zasady transferingu rzeczywistości


Imię “Vadim Zeland” i “transerfing rzeczywistości” są pojęciami jednymi z najczęściej wyszukiwanych na moim blogu. Żeby uchylić rąbka tajemnicy i polskiego czytelnika również zapoznać z tą odkrywczą filozofią, robiącą oszałamiającą karierę nie tylko w Rosji, ale również na Zachodzie, przedstawię dzisiaj pokrótce zasady tej nauki.

A są one następujące:
Kieruj życiem
Swobodnie i lekko
Graj w grę
W której wszystko jest możliwe.
A teraz po kolei…

1. Kieruj życiem
Aby kierować “własną rzeczywistością” oraz żyć wg własnych pragnień należy “obudzić się”. Tylko ten, kto nie śpi rzeczywiście jest w stanie kierować realnym życiem, wybierając warianty rozwoju zdarzeń w przestrzeni wariantów. Wiedząc w którym punkcie dokładnie się znajdujemy nie jest trudno przeciągnąć linię prosto do celu.
Wiele rzeczy w życiu, który człowiek wybiera w rzeczywistości nie ma żadnego odniesienia do jego własnych prawdziwych życzeń, czy marzeń. Żyjemy w świecie ogromnej ilości informacji (przykładem chociażby Internet). W tej sytuacji ciężko odróżnić własny cel, od celi, nawiązanych nam zewnątrz, ale oczywiście jest to możliwe. Naszym zadaniem, jest wykorzystanie szans, które daje nam obecne życie w 100%.

2. Swobodnie i lekko
Osoba, która posiada nadwyżkę energii jest w stanie wybierać sobie takie życie, które mu odpowiada. Jeżeli mamy brak energii musimy działać zgodnie możliwościami i wariantami, które aktualnie są nam dostępne. Im więcej posiadamy energii, tym mamy więcej propozycji, a proces osiągnięcia celu jest lżejszy. W sytuacji niepewności i ciśnienia, bardziej pewnie postępuje ten, kto posiada zapas wolnej energii. W Chinach ta energia nazywała się “chi”. Inni nazwą tę energię, energią psychiczną. Mając wystarczająco dużo energii możemy swobodnie przejść z jednej linii życia na inną oraz wybierać z mnogości wariantów rozwoju zdarzeń.

3. Graj w grę
Życie jest grą. Gdy byliśmy dziećmi, sami wybieraliśmy gry w które chcieliśmy grać. Obecnie gramy w gry, reguły których zostały wymyślone nie przez nas. Powinniśmy na nowo zacząć grać w gry, aby osiągnąć pożądane dla nas wyniki. Powinniśmy traktować nasze działania jako grę, aby nie nadawać zbyt dużego znaczenia naszym działaniom, co pomoże zwiększyć ich efektywność.

4. W której wszystko jest możliwe
W przestrzeni wariantów są wiele możliwości rozwoju zdarzeń, a właściwie każda dostępna możliwość. Należy świadomie pójść w świat, gdzie nasze możliwości są ograniczone jedynie naszym umysłem i chęciami. Osoba, która utożsamia siebie z jakąś rolą w jakimś stopniu traci swoją wolność. Jeżeli postrzegamy siebie jako autora własnego życia możemy użyć różnych energii, aby wybrać takie życie, które nie jest dostępne dla zwykłej osoby.

Nie jest trudne zostać autorem własnego życia, wystarczy nauczyć się żyć “tu i teraz”.

Komentarze

Anonimowy pisze…
"nasze możliwości są ograniczone jedynie naszym umysłem i chęciami."
- nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, wręcz uważam je za bardzo szkodliwe. Człowiek odnoszący sukcesy zazwyczaj bardzo dobrze rozpoznaje swoje wewnętrzne ograniczenia i ograniczenia zewnętrzne - to jest właśnie jedna z kluczowych umiejętności niezbędnych w "grze". Natomiast treści wypełniające nasz umysł są niewątpliwie treścią naszego życia i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nie zwalnia to człowieka z obowiązku zauważania i rozumienia zdarzeń, które go otaczają i NA KTÓRE w większości NIE MA WPŁYWU (choćby dlatego, że zbyt wiele osób chciałby mieć ten wpływ). Wektory sił o rozbieżnych kierunkach... Pozdrawiam

Najbardziej czytane